Xalalkayaga macaamiishu si weyn ayay u aqoonsadaan oo la isku halleyn karo waxayna si joogto ah u buuxin doonaan shuruudaha dhaqaale iyo bulsho ee isbeddelaya si loogu helo Qiimaha ugu Fiican Shiinaha ee P-Audio Style 15″ Qalabka Af-hayeenka, Kusoo dhawoow inaad nala hadasho haddii aad xiisaynayso xalkayaga, waxaan ku siin doonnaa qiimo aad u sarreeya oo ku saabsan Tayada iyo Qiimaha.
Xalalkayaga waxaa si weyn u aqoonsan oo lagu kalsoonaan karo macaamiishu waxayna buuxin doonaan shuruudaha dhaqaale iyo bulsho ee si joogto ah u beddelayaQiimaha Qaybaha Qalabka ee Shiinaha PA iyo PAIyadoo isdhexgalka dhaqaale ee adduunku uu caqabado iyo fursado u keenayo warshadaha xxx, shirkaddayadu, iyadoo sii wadata shaqada kooxeed, tayada marka hore, hal-abuurka iyo faa'iidada wadajirka ah, waxay ku kalsoon tahay inay macaamiisheenna si daacad ah u siiso xalal tayo leh, qiimo tartan iyo adeeg wanaagsan, iyo inay dhisto mustaqbal ifaya iyadoo la raacayo ruuxa sare, dhaqso badan, xoog badan oo ay la leeyihiin asxaabteena iyagoo wada socda annagoo sii wadna anshaxeenna.
Daqiiqad-1
Ammaan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Dambiilada nadiifinta lakabka hoose, raafka dambiisha nadiifinta lakabka hoose, dambiisha moduleka lakabka hoose,
Lagu rakibay mashiinka dharka lagu dhaqo ee hal, labanlaab ama saddex-jibbaaran, lagu dhejiyo qaybo kala duwan oo duritaan ah, galaasyada shaybaarka ee dib loo isticmaali karo, dhoobada, balaastikada, birta aan miridhku lahayn iyo wixii la mid ah.
| Alaab | 316LS Bir aan daxal lahayn |
| Midab | Bir aan daxal lahayn |
| Roolaha dhaqdhaqaaqa | Siddeed |
| Xakameeyaha booska | Laba |
| Jiid jiidid riixid ah oo loogu talagalay jir-dhiska | 550mm |
| Dhexroorka interface-ka degdega ah | 32mm |
Raf-daboolka oo leh isku xirka module-ka
Qolka nadiifinta ee gacanta lagu riixo iyo meesha laga soo galo
Ku rakiban labada hage ee birta aan daxalka lahayn
Fur si degdeg ah u gelidda biyaha, biyaha dhaqidda ee ka imanaya gadaasha hagaha qolka una geli module kasta oo cirbad ah
| Cabbirrada dibadda, Dhererka mm | 158mm |
| Cabbirrada dibadda, Ballaca mm | 528mm |
| Cabbirrada dibadda, Qoto dheer ee mm | 566mm |
| Miisaanka saafiga ah | 3kg |