Ammaan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Dambiilada nadiifinta duritaanka, raafka dambiisha nadiifinta duritaanka, qaybta duritaanka
Waxaa loo isticmaalaa nadiifinta muraayadaha shaybaarka, sida tuubada Centrifuge, dhalada galaaska, dhalada madhan ee sare, tuubada tijaabada.
| Alaab | Bir aan miridh lahayn oo 316L ah |
| Midab | Bir aan miridh lahayn oo Matte ah |
| Dhexroorka interface-ka degdega ah | 32mm |
| Biyo-mareenka duritaanka | ф2.5mmxH70mm |
| Tirada af-xidhka | 84 xabbo |
| Haystaha iskutallaabta ah | 84 xabbo |
Nooca cirbadda ee nadiifinta dambiisha raafka oo leh dekedda isku xirka
Ku shub bidix iyo midig ee dambiisha moduleka
Fur degdeg ah, biyo nadiif ah oo ka soo baxa dambiisha moduleka oo geli dalool kasta oo module ah oo la isku duro
| Cabbirrada dibadda, Dhererka mm | 164mm |
| Cabbirrada dibadda, Ballaca mm | 204mm |
| Cabbirrada dibadda, Qoto dheer ee mm | 511mm |
| Miisaanka saafiga ah | kg |