Ammaan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Dambiilada nadiifinta duritaanka, raafka dambiisha nadiifinta duritaanka, qaybta duritaanka
waxay qaadi kartaa 56pcs pipettes, 56pcs centrifuge tuubooyinka, tuubooyinka tijaabada, dhalada sare ee madhan, iwm.
| Alaab | Bir aan miridh lahayn oo 316L ah |
| Midab | Bir aan miridh lahayn oo Matte ah |
| Dhexroorka interface-ka degdega ah | 32mm |
| Biyo-mareenka duritaanka | ф2.5mmxH110mm |
| Tirada af-xidhka | 112 xabbo |
| Kuraasta loogu talagalay pipettes | 56 xabbo |
| Haystaha iskutallaabta ah | 56 xabbo |
Nooca cirbadda ee nadiifinta dambiisha raafka oo leh dekedda isku xirka
Ku shub bidix iyo midig ee dambiisha moduleka
Fur degdeg ah, biyo nadiif ah oo ka soo baxa dambiisha moduleka oo geli dalool kasta oo module ah oo la isku duro
| Cabbirrada dibadda, Dhererka mm | 190mm |
| Cabbirrada dibadda, Ballaca mm | 190mm |
| Cabbirrada dibadda, Qoto dheer ee mm | 494mm |
| Miisaanka saafiga ah | kg |