Ammaan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Dambiilada nadiifinta duritaanka, raafka dambiisha nadiifinta duritaanka, qaybta duritaanka
Module-ka isku dhafan wuxuu leeyahay 28 tuubooyin, 8 xabbo oo ah erlenmeyer flask/flask/volumetric flask/silsilad cabbir ah, iwm.
| Alaab | Bir aan miridh lahayn oo 316L ah |
| Midab | Bir aan miridh lahayn oo Matte ah |
| Dhexroorka interface-ka degdega ah | 32mm |
| Biyo-mareenka duritaanka | ф6mmxH220mm |
| Tirada af-xidhka | 36 xabbo |
| Kuraasta loogu talagalay pipettes | 28 xabbo |
| Haystaha iskutallaabta ah | 8 xabbo |
Nooca cirbadda ee nadiifinta dambiisha raafka oo leh dekedda isku xirka
Ku shub bidix iyo midig ee dambiisha moduleka
Fur degdeg ah, biyo nadiif ah oo ka soo baxa dambiisha moduleka oo geli dalool kasta oo module ah oo la isku duro
| Cabbirrada dibadda, Dhererka mm | 255mm |
| Cabbirrada dibadda, Ballaca mm | 190mm |
| Cabbirrada dibadda, Qoto dheer ee mm | 493mm |
| Miisaanka saafiga ah | kg |