Ammaan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Dambiilada nadiifinta duritaanka, raafka dambiisha nadiifinta duritaanka, qaybta duritaanka
Nadiifin kara 28pcs pipette, 28pcs dhalooyinka muunada iyo 9pcs oo ah erlenmeyer flask, flask, volumetric flask, iwm.
| Alaab | Bir aan miridh lahayn oo 316L ah |
| Midab | Bir aan miridh lahayn oo Matte ah |
| Dhexroorka interface-ka degdega ah | 32mm |
| Biyo-mareenka duritaanka | ф 2.5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Tirada af-xidhka | 65 xabbo |
| Kuraasta loogu talagalay pipettes | 28 xabbo |
| Haystaha iskutallaabta ah | 28 xabbo |
| Tirada haystayaasha | 9 xabbo |
| Qaybaha guga ee booska | 9 xabbo |
| Dahaarka haystayaasha | PA |
Nooca cirbadda ee nadiifinta dambiisha raafka oo leh dekedda isku xirka
Ku shub bidix iyo midig ee dambiisha moduleka
Fur degdeg ah, biyo nadiif ah oo ka soo baxa dambiisha moduleka oo geli dalool kasta oo module ah oo la isku duro
| Cabbirrada dibadda, Dhererka mm | 265mm |
| Cabbirrada dibadda, Ballaca mm | 190mm |
| Cabbirrada dibadda, Qoto dheer ee mm | 493mm |
| Miisaanka saafiga ah | 3kg |