Daqiiqad-1
Ammaan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Dambiilada nadiifinta lakabka hoose, raafka dambiisha nadiifinta lakabka hoose, dambiisha moduleka lakabka hoose
Lagu rakibay mashiinka dharka lagu dhaqo ee hal, labanlaab ama saddex-jibbaaran, lagu dhejiyo qaybo kala duwan oo duritaan ah, galaasyada shaybaarka ee dib loo isticmaali karo, dhoobada, balaastikada, birta aan miridhku lahayn iyo wixii la mid ah.
| Alaab | Bir aan miridh lahayn oo 316L ah |
| Midab | Bir aan miridh lahayn oo Matte ah |
| Roolaha dhaqdhaqaaqa | Siddeed |
| Xakameeyaha booska | Laba |
| Jiid jiidid riixid ah oo loogu talagalay jir-dhiska | 550mm |
Laba lakab ayaa loo qaybiyaa si loogu shubo saxaaradda mesh-ka
Gacan buufin wareeg ah oo ku dhex jira
Qolka nadiifinta ee gacanta lagu riixo iyo meesha laga soo galo
| Cabbirrada dibadda, Dhererka mm | 226mm |
| Cabbirrada dibadda, Ballaca mm | 529mm |
| Cabbirrada dibadda, Qoto dheer ee mm | 569mm |
| Miisaanka saafiga ah | 5.6kg |