Oraahyo degdeg ah oo heer sare ah, la-taliyayaal xog ogaal ah si ay kaaga caawiyaan inaad doorato xalka saxda ah ee ku habboon baahiyahaaga oo dhan, waqti jiil gaaban, gacan tayo leh oo mas'uuliyad leh iyo badeecooyin iyo adeegyo gaar ah oo loogu talagalay arrimaha bixinta iyo rarista OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Module-ka Calaamadaha LED-ka ee Injection, Waxaan kugu soo dhaweyneynaa inaad si hubaal ah u hubiso cutubkeena wax soo saarka oo aad eegto inaad abuurto xiriir ganacsi oo soo dhaweyn leh macaamiisha gurigaaga iyo dibaddaba mustaqbalka fog.
Oraahyo degdeg ah oo heer sare ah, la-taliyayaal xog ogaal ah si ay kaaga caawiyaan inaad doorato xalka saxda ah ee ku habboon baahiyahaaga oo dhan, waqti jiil gaaban, gacan tayo leh oo mas'uuliyad leh iyo badeecooyin iyo adeegyo gaar ah oo loogu talagalay arrimaha bixinta iyo raristaModule LED Shiinaha, Qaybta duritaanka, Waxaan had iyo jeer abuureynaa tiknoolajiyad cusub si aan u fududeyno wax soo saarka, una siino badeecadaha qiimo tartan iyo tayo sare leh! Qanacsanaanta macaamiishu waa mudnaantayada! Waxaad noo ogolaan kartaa inaan ogaano fikraddaada ah inaad u sameysato naqshad gaar ah qaabkaaga si looga hortago qaybo badan oo la mid ah oo suuqa ku jira! Waxaan bixin doonnaa adeeggayaga ugu fiican si aan u daboolno baahiyahaaga oo dhan! Hubi inaad isla markiiba nala soo xiriirto!
Ammaan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Dambiilada nadiifinta duritaanka, raafka dambiisha nadiifinta duritaanka, qaybta duritaanka
Waxaa loo isticmaalaa nadiifinta muraayadaha shaybaarka, sida erlenmeyer flask, saddex-xagal, flask hoose oo wareegsan, flask hoose oo fidsan, volumetric flask, iyo silinda cabbiraadda.
| Alaab | Bir aan miridh lahayn oo 316L ah |
| Midab | Bir aan miridh lahayn oo Matte ah |
| Dhexroorka interface-ka degdega ah | 32mm |
| Biyo-mareenka duritaanka | ф6mmxH220mm |
| Tirada af-xidhka | 8 xabbo |
| Tirada haystayaasha | 8 xabbo |
| Qaybaha guga ee booska | 8 xabbo |
| Dahaarka haystayaasha | PA |
Nooca cirbadda ee nadiifinta dambiisha raafka oo leh dekedda isku xirka
Ku shub bidix iyo midig ee dambiisha moduleka
Fur degdeg ah, biyo nadiif ah oo ka soo baxa dambiisha moduleka oo geli dalool kasta oo module ah oo la isku duro
| Cabbirrada dibadda, Dhererka mm | 253mm |
| Cabbirrada dibadda, Ballaca mm | 140mm |
| Cabbirrada dibadda, Qoto dheer ee mm | 488mm |
| Miisaanka saafiga ah | 0.9kg |