Kor u kaca-F1
Dambiisha nadiifinta, raafka dambiisha, dambiisha moduleka,
Qaab-dhismeedka lakabka labanlaabka ah, oo ku habboon module-ka raafka dambiisha ee duritaanka iyo module-ka raafka dambiisha ee aan duritaanka lahayn
| Alaab | Bir aan miridh lahayn oo 316L ah |
| Midab | Bir aan miridh lahayn oo Matte ah |
| Aqoonsadaha dambiisha | Mid |
| Jiid jiidid riixid ah oo loogu talagalay jir-dhiska | 550mm |
| Dhexroorka interface-ka degdega ah | 32mm |
| Tirada qaybaha la rari karo | Laba lakab |
| Tirada qaybaha hal-lakab leh | Laba |
Raf-daboolka oo leh isku xirka module-ka
Qolka nadiifinta ee gacanta lagu riixo iyo meesha laga soo galo
Ku rakiban labada hage ee birta aan daxalka lahayn
Fur si degdeg ah u gelidda biyaha, biyaha dhaqidda ee ka imanaya gadaasha hagaha qolka una geli module kasta oo cirbad ah
| Cabbirrada dibadda, Dhererka mm | 609 mm |
| Cabbirrada dibadda, Ballaca mm | 619 mm |
| Cabbirrada dibadda, Qoto dheer ee mm | 790 mm |
| Miisaanka saafiga ah | kg |