
| Halbeegga aasaasiga ah | |
| Heerkulka shaqada | 5-40ºC |
| Koronto Elektaroonik ah | 220V/50Hz ama 380V/50Hz |
| Fiilo koronto | 2m/5*10m2 |
| Awoodda kululaynta | 3KW/9KW |
| Awood guud | 5KW/11KW |
| Qolka dharka lagu dhaqo | Bir aan miridh lahayn oo 316L ah |
| Guddi dibadeed | Bir aan miridh lahayn oo 304 ah |
| Awoodda | 308L |
| Bamka Peristaltic | 4 xabbo |
| Barnaamijyada | 36 caadi ah, 100+ gaar ah |
| Heerkulka dhaqidda | ilaa 95ºC |
| Dekedda RS 232 | Si loogu wareejiyo macluumaadka xogta mashiinka dharka lagu dhaqo |
| Shaashadda taabashada | Shaashad midab leh oo 7″ ah |
| Cabbirka dibadda | H/W/D: 980*620*750mm |
| Miisaanka | 100KG |
| Dareemaha heerkulka | PT1000 |
| Xidhiidhka internetka ayaa diyaar ah | |
| Daaqad la arki karo oo albaabka saaran | |
| Nidaamka la socodka dhaqdhaqaaqa ee lagu dhaqo biyo raacinta | |
| Bamka kor u qaada biyaha saafiga ah ayaa la heli karaa | |
| Kondenserka uumiga ee waxtarka sare leh | |
Hordhaca shaqada
1. Ikhtiyaarka dib-u-dhaca bilowga: Dhaqidda loo qoondeeyay iyadoo la tirinayo ama la hagaajinayo waqtiga
2. Shaqeed ahaan waxaa ilaaliya heerarka kala duwan ee erayga sirta ah
3. Nidaamka xakamaynta: Xakamaynta kombiyuutarrada yaryar, RS485, go'doominta Opto-couplers, Jabka asalka ah ee la soo dhoofiyay, gudbinta fog ee calaamadda ayaa la ilaaliyaa.
4. Nidaamka albaabka otomaatiga ah
5. Nidaamka wareegga: Shaqada bilowga soo noqnoqoshada ee isbeddela Socodka bamka wareegga: 0-600L/daqiiqo La socodka cadaadiska iyo dhaqidda ka hortagga xumbo si loo hubiyo nadiifin hufan Gacan ku buufis leh kormeeraha xawaaraha ilaa caqabadda digniinta
6. Nidaamka nadiifinta raafka: Nadiifinta raafka la isku beddeli karo heer kasta. Dabacsanaanta dhaqidda duritaanka ee heerarka badan leh iyo dambiilaha la isku beddeli karo In ka badan saddex meelood oo biyo laga galo oo leh waalka xiran ee otomaatiga ah. Aqoonsi toos ah oo ku yaal dambiisha iyo nidaaminta socodka biyaha
7. Dhererka awoodda: Dhererka nadiifinta hal heer ah: 70cm Dhererka nadiifinta laba heer ah: 46cm Dhererka nadiifinta saddex heer ah: 17cm
Shirkadda Tiknoolajiyadda Bayoolaji ee Hangzhou Xipingzhe, Ltd.
XPZ waa shirkad hormuud u ah soo saarista mashiinka dharka lagu dhaqo ee shaybaadhka, oo ku yaal magaalada Hangzhou, gobolka Zhejiang, Shiinaha. XPZ waxay ku takhasustay cilmi-baarista, soo saarista iyo ganacsiga mashiinka dharka lagu dhaqo ee otomaatiga ah kaas oo loo adeegsado dawooyinka bio-pharma, caafimaadka caafimaadka, deegaanka kormeerka tayada, la socodka cuntada, iyo beeraha kiimikada.
XPZ waxay ka go'an tahay inay gacan ka geysato xallinta dhammaan noocyada dhibaatooyinka nadiifinta. Waxaan nahay alaab-qeybiyaha ugu weyn ee hay'adaha kormeerka Shiinaha iyo shirkadaha kiimikada, dhanka kale, sumadda XPZ waxay ku faaftay dalal kale oo badan, sida Hindiya, UK, Ruushka, Kuuriyada Koonfureed, Uganda, Filibiin iwm., XPZ waxay bixisaa xalal isku dhafan oo ku salaysan baahida loo habeeyey, oo ay ku jiraan xulashada badeecadaha, rakibidda iyo tababarka hawlgalka iwm.
Waxaan ururin doonnaa faa'iidooyin ganacsi oo dheeraad ah si aan u bixinno alaabooyin cusub oo leh tayo sare iyo adeeg heer sare ah, si aan u ilaalinno saaxiibtinimadayada muddada dheer.

Bandhig


