Ammaan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Dambiilaha nadiifinta aan duritaanka lahayn
Ku habboon xididdada afka ballaaran, koobabka cabbirka, iwm.
| Alaab | Bir aan miridh lahayn oo 316L ah |
| Midab | Bir aan miridh lahayn oo Matte ah |
| Qalabka guga yaryar | 18 |
| Dhererka | 105mm |
| Meel kala fog | 60mm |
| Qalabka guga ee waaweyn | 10 |
| Dhererka | 175mm |
| Meel kala fog | 60mm |
Qaybta dambiisha
| Cabbirrada dibadda, Dhererka mm | 186mm |
| Cabbirrada dibadda, Ballaca mm | 220mm |
| Cabbirrada dibadda, Qoto dheer ee mm | 445mm |
| Miisaanka saafiga ah | kg |