Daqiiqad-1
Ammaan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Dambiilada nadiifinta lakabka hoose, raafka dambiisha nadiifinta lakabka hoose, dambiisha moduleka lakabka hoose,
Lagu rakibay mashiinka dharka lagu dhaqo ee hal, labanlaab ama saddex-jibbaaran, lagu dhejiyo qaybo kala duwan oo duritaan ah, galaasyada shaybaarka ee dib loo isticmaali karo, dhoobada, balaastikada, birta aan miridhku lahayn iyo wixii la mid ah.
| Alaab | 316LS Bir aan daxal lahayn |
| Midab | Bir aan daxal lahayn |
| Roolaha dhaqdhaqaaqa | Siddeed |
| Xakameeyaha booska | Laba |
| Jiid jiidid riixid ah oo loogu talagalay jir-dhiska | 550mm |
| Dhexroorka interface-ka degdega ah | 32mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Raf-daboolka oo leh isku xirka module-ka
Qolka nadiifinta ee gacanta lagu riixo iyo meesha laga soo galo
Ku rakiban labada hage ee birta aan daxalka lahayn
Fur si degdeg ah u gelidda biyaha, biyaha dhaqidda ee ka imanaya gadaasha hagaha qolka una geli module kasta oo cirbad ah
| Cabbirrada dibadda, Dhererka mm | 148mm |
| Cabbirrada dibadda, Ballaca mm | 531mm |
| Cabbirrada dibadda, Qoto dheer ee mm | 577mm |
| Miisaanka saafiga ah | 3kg |
shahaado