Daqiiqad-2
Ammaan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F2
Dambiilada nadiifinta lakabka hoose, raafka dambiisha nadiifinta lakabka hoose, dambiisha moduleka lakabka hoose
Lagu rakibay mashiinka dharka lagu dhaqo ee hal, labanlaab ama saddex-jibbaaran, lagu dhejiyo qaybo kala duwan oo duritaan ah, galaasyada shaybaarka ee dib loo isticmaali karo, dhoobada, balaastikada, birta aan miridhku lahayn iyo wixii la mid ah.
| Alaab | 316LS Bir aan daxal lahayn |
| Midab | Bir aan daxal lahayn |
| Roolaha dhaqdhaqaaqa | Siddeed |
| Xakameeyaha booska | Laba |
| Jiid jiidid riixid ah oo loogu talagalay jir-dhiska | 550mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Qolka nadiifinta ee gacanta lagu riixo iyo meesha laga soo galo
Ku rara qaybta hoose ee mashiinka nadiifinta
Qaado dhammaan noocyada saxaaradaha mesh-ka iyo dhammaan noocyada gelinta dambiisha
| Cabbirrada dibadda, Dhererka mm | 83mm |
| Cabbirrada dibadda, Ballaca mm | 531mm |
| Cabbirrada dibadda, Qoto dheer ee mm | 560mm |
| Miisaanka saafiga ah | 2kg |
Shahaadada
Astaamaha Shirkadda
XPZ waa shirkad hormuud u ah soo saarista mashiinka dharka lagu dhaqo ee shaybaadhka, oo ku yaal magaalada Hangzhou, gobolka Zhejiang, Shiinaha. XPZ waxay ku takhasustay cilmi-baarista, soo saarista iyo ganacsiga mashiinka dharka lagu dhaqo ee otomaatiga ah kaas oo loo adeegsado dawooyinka bio-pharma, caafimaadka caafimaadka, deegaanka kormeerka tayada, la socodka cuntada, iyo beeraha kiimikada.
XPZ waxay ka go'an tahay inay gacan ka geysato xallinta dhammaan noocyada dhibaatooyinka nadiifinta. Waxaan nahay alaab-qeybiyaha ugu weyn ee hay'adaha kormeerka Shiinaha iyo shirkadaha kiimikada, dhanka kale, sumadda XPZ waxay ku faaftay dalal kale oo badan, sida Hindiya, UK, Ruushka, Kuuriyada Koonfureed, Uganda, Filibiin iwm., XPZ waxay bixisaa xalal isku dhafan oo ku salaysan baahida loo habeeyey, oo ay ku jiraan xulashada badeecadaha, rakibidda iyo tababarka hawlgalka iwm.
Bandhig