Mashiinka (Ku habboon moodooyinka mashiinka)
Ammaan-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F2
Dambiilada nadiifinta lakabka sare, Dambiilada nadiifinta lakabka dhexe, Raafka dambiisha nadiifinta lakabka sare, Raafka dambiisha nadiifinta lakabka dhexe, Dambiilada moduleka lakabka sare, Dambiilada moduleka lakabka dhexe
Lagu rakibay mashiinka dharka lagu dhaqo ee laba jibbaaran ama saddex-jibbaaran, lagu dhejiyo qaybo kala duwan oo duritaan ah, galaasyada shaybaarka ee dib loo isticmaali karo, dhoobada, balaastikada, birta aan miridhku lahayn iyo wixii la mid ah.
| Maaddooyin | Bir aan miridh lahayn oo 316L ah |
| Midab | Bir aan daxal lahayn |
| Roolaha dhaqdhaqaaqa | Lix |
| Xakameeyaha booska | Laba |
| Aqoonsadaha dambiisha | Mid |
| Jiid jiidid riixid ah oo loogu talagalay jir-dhiska | 550mm |
Gacan buufin wareeg ah oo ku dhex jira
Qolka nadiifinta ee gacanta lagu riixo iyo meesha laga soo galo
Birta hagaha ee birta aan miridhku lahayn ee labada dhinacba leh
Fur si degdeg ah u gelidda biyaha, biyaha dhaqidda ee ka imanaya gadaasha hagaha qolka una geli module kasta oo cirbad ah
Waxaa lagu ridi karaa dambiilo loo isticmaalo dhalooyinka afka ballaaran ee nadiifka ah
| Cabbirrada dibadda, Dhererka mm | 139mm |
| Cabbirrada dibadda, Ballaca mm | 529mm |
| Cabbirrada dibadda, Qoto dheer ee mm | 574mm |
| Miisaanka saafiga ah | 3.7kg |
Shahaadada
Shirkadda Tiknoolajiyadda Bayoolaji ee Hangzhou Xipingzhe, Ltd.
XPZ waa shirkad hormuud u ah soo saarista mashiinka dharka lagu dhaqo ee shaybaadhka, oo ku yaal magaalada Hangzhou, gobolka Zhejiang, Shiinaha. XPZ waxay ku takhasustay cilmi-baarista, soo saarista iyo ganacsiga mashiinka dharka lagu dhaqo ee otomaatiga ah kaas oo loo adeegsado dawooyinka bio-pharma, caafimaadka caafimaadka, deegaanka kormeerka tayada, la socodka cuntada, iyo beeraha kiimikada.
XPZ waxay ka go'an tahay inay gacan ka geysato xallinta dhammaan noocyada dhibaatooyinka nadiifinta. Waxaan nahay alaab-qeybiyaha ugu weyn ee hay'adaha kormeerka Shiinaha iyo shirkadaha kiimikada, dhanka kale, sumadda XPZ waxay ku faaftay dalal kale oo badan, sida Hindiya, UK, Ruushka, Kuuriyada Koonfureed, Uganda, Filibiin iwm., XPZ waxay bixisaa xalal isku dhafan oo ku salaysan baahida loo habeeyey, oo ay ku jiraan xulashada badeecadaha, rakibidda iyo tababarka hawlgalka iwm.
Waxaan ururin doonnaa faa'iidooyin ganacsi oo dheeraad ah si aan u bixinno alaabooyin cusub oo leh tayo sare iyo adeeg heer sare ah, si aan u ilaalinno saaxiibtinimadayada muddada dheer.
Warshadda XPZ

Bandhig

